SIEMENS DPP480-24-3 AC-DC Güç kaynağı DPP480-24-3 Serisi SMT yedek parçaları
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Almanya
Marka adı: Siemens
Sertifika: ISO CE
Model numarası: DPP480-24-3
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Anlaşılabilir
Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
Teslim süresi: 1-3gün
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100/Ay
En İyi Fiyatı Alın
Ürün Ayrıntıları
Vurgulamak:
DPP480-24-3
SIEMENS AC-DC Güç kaynağı
DPP480-24-3 SMT yedek parçalar
Marka:
Siemens
Bölüm Numarası:
DPP480-24-3
Durum:
Menşei yeni/Menşei kullanılmış
Kesinlik:
Yüksek hassasiyet
Kullanımı:
Siemens Makina
stok:
hisse senetleri ile
Marka:
Siemens
Bölüm Numarası:
DPP480-24-3
Durum:
Menşei yeni/Menşei kullanılmış
Kesinlik:
Yüksek hassasiyet
Kullanımı:
Siemens Makina
stok:
hisse senetleri ile
Ürün Tanımı
Seriler DPP
Model DPP-3PH
Marka TDK-Lambda
Elektriksel Özellikler
Giriş 3 fazlı
Giriş Voltaj Aralığı[AC] 340 ila 575Vac
Giriş Voltaj Aralığı[DC] 480 ila 820Vdc
Verimlilik %90 Tip.
İsimlendirilmiş Çıktı Voltajı[DC] 24Vdc
Çıkış Voltaj Aralığı[DC] 22.5 ila 28.5Vdc
Maksimum çıkış akımı 20A
Maksimum çıkış gücü 480W