Ping You Industrial Co.,Ltd

 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Ping You Industrial Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Güneydoğu Asya, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Aracısı, İhracatçı
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 5000000-10000000
Yıl kurulan 2013
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

Firmamızı tanımak ve üretimimizi eğmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Ping You Industrial Co, Ltd Elektronik Sanayi co., Ltd 2013 yılında kurulmuştur. 6 yıl çaba ve geliştirme sonra, şimdi önde gelen SMT / PCB / SMT ekipman, Çin'de elektronik bileşenler distribütörlerinden biri haline gelmiştir.
PY asla ileriye gitmeyi bırakmadı, her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti vermek istiyoruz. 2016 yılında, Shenzhen Okawa Çok Katmanlı Devre Co, Ltd Tam sermaye Kuruldu. Bu fabrikada, tasarım yapabilir, PCB tedarik edebilir, PCB SMT ve DIP montaj yapabilir, BOM hizmeti sunabiliriz. Profesyonel bir tedarikçi olarak, güçlü bir tedarik ekibimiz var ve bu nedenle müşterilere rekabetçi fiyatlar ve kaliteli ürünler sunabiliyoruz. Bu bizim için avantaj. Biz tedarikçilerimiz ve ortakları ile çok nazik bir ilişki tutmak, ve ilk etapta müşterilerimize koymak
İş birimi 1, öncelikle Yüzeye Monte Teknoloji alma ve yerleştirme ekipmanlarının ve SMT besleyicileri, SMT besleyici parçaları, SMT nozulu, SMT filtreleri, SMT lazerleri, SMT kayışları vb.Gibi her türlü Orijinal yedek parçaların büyük stokları ile sorumludur. SMT Makine Markaları Assembleon / Phillips, Fuji, I-PULSE, JUKI, Panasonic / KME, Samsung, SIEMENS / SIPLACE, Universal ve Yamaha'ya sahiptir. Biz esas olarak JUKI, Yamaha ve Samsung Kullanılmış makine ve yedek parça satıyoruz. Fabrikamızda uzun süre tuttu. Stokları fazla 40 adet Makineleri hazır, ve Binlerce orijinal SMT yedek parça (orijinal yeni, orijinal Kullanılan hem kullanılabilir), SMT Araçları ve SMT Aksesuarları. Uzun süre istikrarlı tedarik, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış sonrası serive. 6 yıldan fazla deneyime sahip smt pick ve yerleştirme ekipmanları ve smt otomotiv yedek parça avrupa, kuzey amerika, güney amerika, güneydoğu asya ve büyük çin pazarlarında.
Business unit 2 öncelikle burada tek elden çözüm hizmeti sunabiliriz: PCB tasarımından üretimden PCB montajına, bir dizi bileşen teklifinden BOM listesine kadar. Yenilikçi bir şirket olarak, bileşen tedarik hizmetine ek olarak PY, endüstriye saygı duyulan iletişim modülleri (GPS, GSM / GPRS, 3G, LTE 4G modülleri) ve aksesuarları. Tüm markalar çok ünlü ve tüm dünyada müşteriler tarafından hoş geldiniz, onlar dahil: Sierra Kablosuz, SIMCOM, SINIR, U-BLOX, HUAWEI, ZTE, TELIT, HOLUX vb rekabetçi fiyat, Yeterli stok, hızlı teslimat, olmak tüm müşteriler tarafından övdü. 50'den fazla ülkeden istikrarlı müşteriler kazanıyoruz. Entegre Devreler, Transistör, Diyot, LED, LCD ekran, Kondansatör, Direnç, İndüktör, Röle, Kristal, Terminal bloğu, pin başlığı vb dahil olmak üzere Elektronik Bileşenler, Mikroçip, MAX, AD, TI, NXP, ATMEL, ST, ON, NS, Intersil, Winbond, Vishay, ISSI, Infineon, NEC, FAIRCHILD, OMRON, YAGEO, TDK, vb.Kablosuz ürün ve elektronik bileşenler konusunda zengin deneyime sahip, kaliteli ve rekabetçi fiyat ile müşterilerimizi kazanıyoruz. Biz sadece fabrikadan% 100 orijinal ürünler sunuyoruz.
Çalışmak için güvenilir ve profesyonel tedarikçi arıyorsanız; biz de içtenlikle ve uzun vadeli müşteriler arıyoruz. Birbirimizi bulduktan sonra, birlikte hızlı bir ilerleme kaydedebiliriz! Şimdi başvurun

Geçmiş

Ping You Industrial Co, Ltd Elektronik Sanayi co., Ltd 2013 yılında kurulmuştur. 6 yıl çaba ve geliştirme sonra, şimdi önde gelen SMT / PCB / SMT ekipman, Çin'de elektronik bileşenler distribütörlerinden biri haline gelmiştir. PY gitmeyi asla 2016 yılında, Shenzhen Okawa Çok Katmanlı Devre Co, Ltd Tam sermaye Kuruldu

Hizmet

Bizim avantajımız:
Yüksek kaliteli ürünler --- bizim teklifleri% 100% yeni ve orijinal, ROHS
Rekabetçi fiyat --- fabrika doğrudan teklif iyi fiyat ile.
Profesyonel hizmet --- sevkiyat öncesi sıkı kalite testi, ve mükemmel satış sonrası hizmet satın aldıktan sonra.
Yeterli stok --- Güçlü Satın Alma ekibimizin desteği ile,
Hızlı teslimat --- biz 1-3 iş günü içinde mal gemi olacak ödeme onaylandıktan sonra.
Satış öncesi servis:
1. Wonderful tasarım çözümü, biz kendi tasarım ekibi, birçok tasarım yapmak, biz de OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz.
2. Sıkı kalite testi. Sevkiyat öncesi tüm ürünler için test yapıyoruz. Tüm malları geliştirmek için herhangi bir sorun olmadan% 100 iyi.
3. elektronik bileşenler ile Zengin işbirliği deneyimleri üretmektedir, böylece biz her zaman müşterilerimiz için iyi fiyat ve stok olsun. Müşterilerimizi her zaman ilk sıraya koyuyoruz.
4. mükemmel paket, farklı ürün ile farklı ve özel paket, örneğin, iletişim modülleri için, tüp paketi ile ilk, daha sonra karton, karton dışında olacak Kabarcık çanta last son bant , iletişim antenler için, ilk ile Her anten için PE torba, daha sonra, PCB-PCBA, Bağımsız kabarcık çanta veya kutu-karton-bant için karton-Kabarcık çanta-bant ,.
Satış sonrası servis:
Satış sonrası ekibimiz her zaman Mükemmel satış sonrası servis, 12 ay garanti ile tüm mallar, herhangi bir sorun, herhangi bir yer, tedarikte sorun yaşıyorsanız sadece bizimle iletişime geçin. İlk defa çözme çözümünü kontrol edip size vereceğiz.
Taşımacılık servisi:
Biz DHL, Fedex, ihracat ekspres ortaklar için UPS ve Çin'de yerel sevkiyat için SF ile çalışır, bu da müşterinin eline hızlı ve güvenli teslimatı garanti edebilir.

Ekibimiz

Mesaj bırakın