Panasert SMT Pick Ve Yer Ekipmanları PCB Devre N1L012C1 Bir Boad Mikrobilgisayar LA-M00012C
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: Panasonic
Sertifika: Original new
Model numarası: LA-M00012C
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Anlaşılabilir
Ambalaj bilgileri: kutusu
Teslim süresi: 1 gün
Yetenek temini: uzun vadeli tedarik
En İyi Fiyatı Alın
Ürün Ayrıntıları
Vurgulamak:
hdi devre panoları
evrensel pcb kurulu
Parça numarası:
N1L012C1
model tipi:
LA-M00012C
Marka:
Panasonic
parça ismi:
SMT PCB Kartı
makine modeli:
Panadac MV2F Elektronik Komponent Montaj Ekipmanları
Malzeme:
PCB
Parça numarası:
N1L012C1
model tipi:
LA-M00012C
Marka:
Panasonic
parça ismi:
SMT PCB Kartı
makine modeli:
Malzeme:
PCB
Ürün Tanımı
PANASERT SMT Pick ve Yer Ekipmanları PCB Kurulu N1L012C1 Bir Boad Mikrobilgisayar LA-M00012C
QP341 Anakart LDA300W-24 24V.14A PCS
QP341 Anakart 7X21601 12V PCS
QP341 anakart 7X10201 15V 5V PCS